SFS International’ın firma olarak sunduğu avantajlar nelerdir?

SFS International yaklaşık 15 yıldır sektörde olan ve sürekli kendini yenileyen bir firmadır. Türkiye pazarında yaklaşık 10 yıldır faaliyet göstermekte ve sektörün öncü firmaları, üretimlerini SFS sistemi ile yapmaktadır.

Bunların yanında, SFS International sisteminin tercih edilmesi için 5 sebep:

  1. SFS International roll-forming makinelerini Türkiye’deki partneri Hidrotam Makine ile beraber üretmektedir. Türkiye’de üretim yapmanın maliyet avantajları sayesinde, Avrupa standartlarında roll-forming hatlarını, çok uygun fiyatlarla müşterilerine sunabilmektedir. Üretimlerimizde kesinlikle Çin ya da Uzakdoğu üretimi parça kullanılmamaktadır.
  2.  SFS International’ın Türkiye’de bir şirketi ve ofisi bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerimize satış sonrası proje, mühendislik ve yazılım desteği sağlamaktayız. Ayrıca satış için geniş leasing kredisi imkanları bulunmaktadır.
  3. Hafif Çelik üretiminde kullanılan roll-forming hatları yoğun üretim koşullarında çalıştığı için teknik servis çok önemli bir husustur. SFS International üretimleri Türkiye’de yapıldığı için servis hizmeti de yerinde verilmektedir. Yurtdışından gelen makinelerin servis hizmetleri ile ilgili ciddi sıkıntılar yaşanmaktadır. Sorunun teşhis edilmesi birkaç günü bulabilmekte, tamirinin yapılma süresi ile birlikte makineler bir haftadan fazla sürelerle durabilmektedir ki bu inşaat sektörü için kabul edilebilir bir durum değildir.
  4. Satışlar ve üretim yurtiçinde yapıldığı için gümrük ve dış nakliye masrafları yoktur, ayrıca dış nakliye süresi kadar (Uzakdoğu ve Yeni Zelanda’dan gelen hatlar için 2 ayı bulmaktadır) teslim süresi kısalmaktadır.
  5. Roll-forming hatlarının üretim süreçlerini adım adım fabrikamızda takip etme imkanı bulunmaktadır.

© SFS 2013 Tüm Hakları Saklıdır.